banneer
Strona główna > O nas


330701206778938148.jpg

Latające oświetlenie, wiodący odkryty light producent w Chinach, jest mające być innowacyjna Marka w zależności od naszej przewagi solidnej technologii.

Nauka będzie tworzyć przyszłość. W 2015 Flying oświetlenie skonfigurować relację współpracy strategicznej z Chińskiej Akademii Nauk (CAS), który oznacza najwyższy poziom nauki i technologii w Chinach. Na początku 2016 roku Flying oświetlenie opublikował nowy produkt LED HIGH BAY światła z AC DIRECT jazdy. Nowa Ekskluzywna technologia LED AC DIRECT jazdy pochodzą bezpośrednio z CAS i otworzyć trend w branży oświetleniowej LED. Flying oświetlenie oparte na latach doświadczeń na światła ulicy produkcji i rozwoju, w 2016 i opublikowane jego inteligentny system uliczne światła i revalent. Dojrzała technologia i wieloletniemu doświadczeniu przyciągają mnóstwo fucos od na całym świecie.


Jesteśmy właścicielem zakładu więcej niż 3000 M2 i dwa Outlety w Guzhen miasto świateł. Całkowicie 200-300 pracowników, 15-20 RandD sztabów i ponad 20 marketingu sztabów. Jako jednostka ISO9001 i ISO 14001, latające oświetlenie zapewnia wysokiej jakości, niezawodne i zielona dioda LED na zewnątrz światła dla klientów zarówno krajowych jak i zagranicznych.

Pływające oświetlenia uchwyty kompleksowy zakres LED światła tym LED high bay światła, słoneczne lampy uliczne, lampy uliczne LED, lampy w stylu chińskim, Magnolia lampy, oświetlenie pejzaż LED, LED światła ogród, lampy wzrostu roślin i LED oświetlenie krajobraz rozwiązania.

Jesteśmy właścicielami coraz listę bardzo zadowolonych klientów krajowych i zagranicznych. W rzeczywistości możemy pójść o krok dalej gdzie to możliwe, aby OEM i ODM zamówienia dla dużych projektów gdzie unikalne dane techniczne są wymagane.