banneer
Strona główna > Produkty

Zlewozmywak LED High Bay

Szczegóły produktu

FAQ:

P: Jak długo trwa żywotność oprawy LED high bay z technologią bezpośredniego zasilania prądem zmiennym?

A: Dzięki bezpośredniej technologii napędowej AC eliminuje ona zasilanie, które wpływa na żywotność oprawy LED. Zapewnia również oszczędność energii (np. Kondensatory elektrolityczne, transformatory itd.) Oraz wysokowydajne urządzenia mocy (np. Tranzystory mocy, tranzystory MOS itp.). W konsekwencji zmniejsza straty w prowadzeniu pojazdu i zwiększa efektywność energetyczną. Trwałość jazdy może naprawdę pasować do diod LED. W dobrym systemie radiatora żywotność oprawy LED high bay może osiągnąć w sumie 50000 godzin lub więcej.

P: Oprawa LED High Bay z bezpośrednią technologią napędową AC nie jest izolowana, więc jest ona bezpieczna?

O: Większość lamp LED wysokiej mocy o małej mocy na rynku, które mają przełączniki zasilania, wykorzystują nieizolowaną topologię. W końcu izolowane zasilanie przełączające jest stosunkowo niższe w efektywności, większe i bardziej kosztowne w wydatkach.

Dodatkowo, 100% naszych bezpośrednich napędowych reflektorów wysokoprężnych AC spełnia normy bezpieczeństwa i wzmacnia izolację.

P: Czy oprawa oświetleniowa wysokonapięciowa AC może być zaakceptowana przez rynek pod kątem migotania światła?

O: Jak dotąd nie ma dowodu na to, że migotanie wiązką światła 100 Hz jest szkodliwe dla ludzkiego ciała. Nasze produkty przeszły wszystkie standardy LED w Japonii i USA. Poza tym mamy również rozwiązanie bez migotania, które zwiększa kondensatory elektrolityczne i przeszły certyfikację CCC, CE.

============================================ ==============================

Nasze podstawowe kompetencje

1. Platforma techniczna

Wspierany przez CAS (Chińska Akademia Nauk), USTC (Uniwersytet Nauki i Technologii Chin) oraz Instytut Technologii Zaawansowanych USTC, wdrożyliśmy w pełni zintegrowane rozwiązanie techniczne G13 w nasze moduły wysokiej sprawności świetlnej EPC (Energy Performance Contracting).

2.Produkt Core Technology

A. proste, skutecznie energooszczędne i wytrzymałe:

Prosty i tani koszt:

Brak zasilania przełączającego, z wyjątkiem instalacji sterownika i zasilacza.

Naprawdę wydajne energetycznie i wytrzymałe:

W porównaniu z normalną oprawą LED, nasza wysokosprawna, wysokonapięciowa, wysokonapięciowa dioda LED ma większą sprawność świetlną, wyższy współczynnik mocy, wyższy współczynnik konwersji optycznej, niższy współczynnik optyczny (LD), niższy prąd roboczy i dłuższy okres żywotności.

Ma on mniej niż 3% amortyzacji ścieek rocznie i mniej niż 20% amortyzacji lumenowej przez 8 lat. Jesteśmy naprawdę ekologiczni i energooszczędni!

B. bezpieczne, rzetelne i gwarancyjne

Wszystkie lampy wysokonapięciowe są zaprojektowane jako szeroki zakres napięć i z OPC (obwód ochrony przed przepięciem) w celu dostosowania wahań napięcia i różnych regionów.

Nasza oprawa LED wysokiej wnęki posiada warystory, aby uniknąć grzmotów i przepięć, ma bezpiecznik chroniący przed przeciążeniem i przegrzaniem. Folia termoizolacyjna zapobiegająca wyciekom. Wszyscy oni przeszli certyfikaty CE, CCC, RoHS, UL, FCC!

Kontrolowanie wzrostu temperatury: 40 ° C, tranzystor MOS i IC są montowane oddzielnie

Zapewnić stabilną pracę układu scalonego.

Gwarancja: Pięć lat

C. Globalny wyłączny agent technologii bezpośredniego napędzania AC przez CAS

D. Trend branżowy: napęd prądu stałego LED High Bay jest nieodwracalnym trendem, z pewnością stanie się głównym produktem na rynku w najbliższej przyszłości!


Czy chcesz sprzedawać hurtowy solanek wysokonapięciowy produkowany w Chinach po niskich cenach od jednego z wiodących producentów i dostawców lamp LED High Bay Light? Wyposażony w wydajną fabrykę, LIGHTING FLIGHTING jest zawsze do Państwa dyspozycji.

Zapytanie