banneer
Strona główna > Produkty

LED High Bay światła oprawy

Szczegóły produktu

FAQ:

Q: Jak jest żywotność LED high bay oprawy z AC bezpośredniego jazdy technologii?

A: Dzięki AC bezpośredniego napędu eliminuje przełączania źródła zasilania, co wpływa na żywotność LED oprawy. Zapisuje również magazynowania energii jednostek (np. kondensatorów elektrolitycznych, transformatory, itp.) i prądu wysokiej mocy urządzeń (np. tranzystory mocy, tranzystorów MOS itd.). W związku z tym zmniejsza straty jazdy i zwiększa wydajność energetyczną. Okres prowadzenia pojazdu może naprawdę zgodny z LED koraliki. W systemie zarządzania dobry radiator żywotność LED high bay oprawa całości można osiągnąć 50000 godzin i powyżej.

Q: LED High Bay oprawy z AC bezpośrednie jazdy technologii jest wieloaspektowy, więc jest bezpieczny?

A: Większość z low-power LED światła wysokiego na rynku które przełączanie zasilania używać nieizolowane topologii. Po tym wszystkim na białym tle przełączania źródła zasilania jest stosunkowo niższą sprawność, większy rozmiar i bardziej kosztowne w koszty.

Dodatkowo 100% naszych AC bezpośrednie jazdy high bay światła spełniają normy bezpieczeństwa i wzmocnienia test izolacji.

Q: Twój AC bezpośredniego jazdy wysoki Zatoka oprawa może być zaakceptowane przez rynku pod względem wiązki migotanie?

A: Do tej pory, to nie dowód, że 100Hz migotanie światła jest szkodliwe dla ludzkiego organizmu. Nasze produkty wszystkie przeszły Japonii i nas LED standard. Poza tym, mamy również brak migotania rozwiązanie, które dodaje się kondensatory elektrolityczne i przeszły CCC, certyfikat CE.

==================================================================================

Nasze kompetencje

1. produktu Core Technology

A. Proste, naprawdę energooszczędny i materaca:

Proste i niższe koszty:

Nie przełączania źródła zasilania, Zapisz instalacji sterownika i zasilacza.

Prawdziwie energia skuteczny i materaca:

W porównaniu z regularnych oprawy LED, naszych AC bezpośredniego jazdy LED high bay ma wyższą wydajność świetlna, wyższy współczynnik mocy, zwiększenie współczynnika konwersji optyczne, niższy współczynnik amortyzacji lumenów (LD) mniej bieżącego i dłuższy okres eksploatacji.

Ma mniej niż 3% lumen amortyzacji na rok i mniej niż 20% amortyzacji lumenów przez 8 lat. Jesteśmy prawdziwie zielony i energetycznie!

B. Bezpieczne, niezawodne i gwarancja

Wszystkie światła wysokiego zaprojektowano jako zakres napięcia szeroki i z OPC (obwód ochrona przepięciowa) w celu dostosowania różnych regionów i Zapady napięcia.

Nasze LED high bay oprawy ma warystory aby uniknąć thunder i surge, bezpiecznik do ochrony przed przetężeniami i nadmiernego ciepła. Izolacja termiczna film aby zapobiec wyciekom. I wszyscy przeszli, CCC, RoHS, CE, UL, FCC certyfikat!

Kontrola temperatury: 40 ° C, tranzystora MOS i IC są montowane osobno do

zapewnić stabilną pracę IC.

Gwarancja: Tak długo, jak pięć lat

C. Globalne wyłącznym agentem AC bezpośredniego napędu przez CAS

D. Przemysł Trend: AC bezpośredniego jazdy LED high bay jest nieodwracalny trend, na pewno stanie się głównego nurtu produkt na rynku w najbliższej przyszłości!


Zapytanie