banneer
Strona główna > Produkty >> On / off Grid Solar System

System solarny dużej mocy do zastosowań domowych

System solarny dużej mocy do zastosowań domowych

Szczegóły produktu

Model FL-SHS01 FL-POWER-3500VA 24V FL-POWER-5000VA 48V
Energia słoneczna Poly150w / 18v * 4szt Poly250w / 30v * 4szt Poly250w / 30v * 9szt
GEL Deep Cycle Battery 200AH / 12V * 1 szt 200AH / 12V * 2 szt 200AH / 12V * 4 szt
Kontroler PWM 30A12V * 1 szt MPPT 60A 24V * 1 szt MPPT 60A 48V * 2szt
Pełna moc 1920W 3840W 7680W
Falownik 1500VA 12V * 1 szt 3500VA 24V * 1szt 5000VA 48V * 1szt
Skrzynka baterii Zero 2 szt. Baterii w jednym pudełku 4 szt. Baterii w jednym pudełku

Krótkie wprowadzenie


High Power Solar System

System zasilania słonecznego to nowy rodzaj energooszczędnego i przyjaznego dla środowiska systemu. Jest to system wykorzystujący moduły fotowoltaiczne do konwersji światła słonecznego na energię elektryczną. Składa się z modułu PV, kontrolera, baterii i falownika. Jest używany głównie w niektórych odległych i niestabilnych obszarach.
Systemy fotowoltaiczne są bardzo niezawodnym i czystym źródłem energii elektrycznej, które może zaspokoić szeroki zakres zastosowań, takich jak miejsce zamieszkania, przemysł, rolnictwo, zwierzęta itd.
System zasilania energią słoneczną jest wykorzystywany głównie do napędzania wszelkiego rodzaju domowych urządzeń elektrycznych i urządzeń biurowych, w celu rozwiązania problemu niedoboru mocy bez elektryczności lub osób żyjących lub pracujących problem energii elektrycznej


Główne zaletyHigh Power Solar System

1. Wszystkie systemy posiadają wyświetlacz cyfrowy LCD. (Można zobaczyć warunki pracy systemu, takie jak napięcie systemu, moc systemu, prąd ładowania, itp.)
2. Wszystkie systemy mają wyjście AC i DC, a także mają funkcję ładowarki AC do tworzenia kopii zapasowych.
3. Po wyłączeniu elektryczności może przełączać się automatycznie i wykorzystywać energię akumulatora do działania obciążenia. Po włączeniu zasilania może również przełączać się automatycznie i korzystać z zasilania głównego (elektrycznego / elektrycznego), jednocześnie ładując akumulator.
4. Falownik jest falownikiem czystej fali, może ładować obciążenia indukcyjne, takie jak klimatyzacja bardzo płynna.
5. Każdy element ma jedno wykrywanie wiórów, które się samo chroni (ochrona przed przepięciami, alarm niskiego napięcia, ochrona przed przeciążeniem, ochrona przed przegrzaniem, ochrona przed zwarciem itp.)

6. Bateria dla opcji, istnieje wiele rodzajów baterii, których można używać w systemie, nie tylko przy użyciu naszej baterii.
7. System solarny Felicitysolar może łatwo zaktualizować konfigurację, a my dostarczymy Ci profesjonalną poradę zgodnie z Twoim zapytaniem.
8. Łatwa instalacja, udostępnimy pliki instalacyjne i dane.
9. Konkurencyjna cena z wysokiej jakości systemem energii słonecznej, profesjonalną technologią i większą funkcjonalnością niż inne firmy.
10. Bezpieczny i piękny nasz inżynier zaprojektował system z profesjonalną technologią.
11. Długa żywotność, bezproblemowy i bezobsługowy ze względu na wysoką jakość komponentów systemu.


Opis produktu


High Power Solar System

(1) Moduł ogniw słonecznych

Moduły słoneczne są istotną częścią, ale także wartością najwyższych komponentów systemu słonecznego, jego rolą jest przekształcenie energii promieniowania słonecznego w prąd stały.

(2) Kontroler ładowania słonecznego

Solar Charge Controller, znany również jako "Kontroler PV", którego rola jest generowana przez moduł ogniwa słonecznego w celu regulacji i sterowania mocą, maksymalizacji ładowania baterii i odtwarzania ochrony akumulatora, efekt nadmiernego rozładowania. W przypadku dużej różnicy temperatur sterownik słoneczny powinien mieć funkcję kompensacji temperatury.

(3) Bateria

Jego głównym zadaniem jest magazynowanie energii z baterii, aby zapewnić ładunek elektryczności w nocy lub w deszczu.

(4) Skrzynka baterii i przewody

Skrzynka na baterie jest pomocna przy przechowywaniu i użytkowaniu baterii. I wybieramy specjalne przewody PV do systemu energii słonecznej.

(5) Przetwornice off-grid

Przetwornica off-grid jest podstawowym składnikiem systemu zasilania off-grid, odpowiada za konwersję prądu stałego na prąd zmienny w celu wykorzystania obciążenia AC. Aby poprawić ogólną wydajność systemu wytwarzania energii fotowoltaicznej w celu zapewnienia długotrwałej stabilnej pracy elektrowni, wydajność falownika jest bardzo ważna.


FAQ

P: Jak mogę wybrać system solarny do użytku?

Odp .: Całkowite zapotrzebowanie na energię elektryczną (lub "obciążenie") może zostać obliczone przez instalatora. Będziesz musiał dostarczyć im informacji, takich jak liczba świateł, urządzeń itp. Następnie, zgodnie z wymaganiami, możemy obliczyć odpowiedni dla ciebie.

P: Jakie typy systemów słonecznych istnieją?
Odp .: Istnieją dwa rodzaje systemów słonecznych, poza siecią i na łączu sieciowym. W systemach podłączania do sieci, często umieszczonych w obszarach zabudowanych, zasilanie energią słoneczną za pośrednictwem falownika bezpośrednio w gospodarstwie domowym lub w sieci elektrycznej, jeśli system dostarcza więcej energii niż potrzebuje dom. Poza systemami sieciowymi, również wywołaj system autonomiczny, zwykle działają w odległych obszarach, z dala od linii zasilających lub gdzie dostawa może być niewiarygodna. Energia elektryczna wytwarzana przez system jest zwykle przechowywana w banku akumulatorów składającym się z akumulatorów o głębokim cyklu, które są odpowiednie do wielokrotnego ładowania częściowego i rozładowania.
P: Jak mogę sam zainstalować system zasilania energią słoneczną?
Odp .: System solarny Felicitysolar jest łatwy w instalacji, możemy dostarczyć schemat połączeń dla ciebie.
P: Co może wpłynąć na ilość otrzymanej energii słonecznej?
Odp .: Moc dostępnej energii słonecznej zależy od pory roku, pory dnia i szerokości punktu generacji. Na ilość wytwarzanej energii mogą dodatkowo wpływać ilość pyłu i pary wodnej w powietrzu oraz ilość zachmurzenia.

P: Jaki rodzaj baterii?
Odp .: Akumulator Felicitysolar jest bezobsługowym ogniwem GEL, lepiej niż akumulator kwasowo-ołowiowy.
P: Jaka jest gwarancja na system energii słonecznej?
Odp .: oferujemy 2 lata gwarancji.
P: Jakie są warunki płatności?
Odp .: T / T, L / C, western union, paypal, ubezpieczenie handlu lub gotówka; 30% na depozyt, saldo 70% przed wysyłką.
P: Jaki jest czas dostawy?
Odp .: 3 dni robocze z zapasami po otrzymaniu płatności. Brak towaru, 20 dni roboczych od otrzymania płatności.Czy chcesz hurtowy system solarny o wysokiej mocy do zastosowań domowych wykonany w Chinach po niskiej cenie od jednego z wiodących producentów i dostawców systemów słonecznych? Wyposażony w produktywną fabrykę, OŚWIETLENIE FLYINGOWE jest zawsze do twoich usług.

Zapytanie