banneer
Strona główna > Produkty >> Światła >> Światła uliczne LED

2017 Kolor Biały Ozdobne Opework Obudowa światła COB Road And Street Light LED

2017 Kolor Biały Ozdobne Opework Obudowa światła COB Road And Street Light LED

Szczegóły produktu

Model FA-SL 3024 CCT. 2700K-6500K
Moc lampy 100 W Wskaźnik oddawania barw > 80
Chip LED Cree / Bridgelux / Philips / Osram / Epistar Materiał luminium
Kierowca M W / Moso / Sosen / Gotowe / Lizuo Certyfikat CE / FCC / RoHS / CCC / CQC / EMC
Napięcie wejściowe 8 5-265V Ocena IP IP65
Strumień świetlny. 12 000 lm Gwarancja 3 -5 lat

COB led road and street light

Podanie


white road and street light led

COB led road and street light

COB led road and street light

informacje o firmie


COB led road and street light

Flying Lighting Co., Ltd. Lokalizuje w Guzhen, Zhongshan, słynnym mieście oświetleniowym w Chinach.

Jako doświadczony producent oświetlenia zewnętrznego od prawie 10 lat , firma Flying Lighting zrealizowała setki projektów i uzyskała bardzo dobrą opinię od naszych klientów z kraju i zagranicy.

Wraz z szybkim tempem rozwoju w ostatnich latach, Flying Lighting zwiększyło kapitał zarejestrowany do kwoty 50000000 RMB i utworzyło oddziały w Hongkongu, Shenzhen, Guang Xi, Hu Nan itp., A my budujemy naszą nową fabrykę ponad 8000 M2 specjalnie produkuje oświetlenie zewnętrzne, które zostanie oddane do użytku w 2017 roku.

Dzięki setkom wykwalifikowanych pracowników, silnemu zespołowi badawczo-rozwojowemu i nowoczesnemu zarządzaniu w firmie , Flying Lighting zakończyło z powodzeniem przejście z tradycyjnej fabryki na producenta zaawansowanych technologii. Flying Lighting jest strategicznym partnerem CAS (Chińskiej Akademii Nauk), aw 2016 roku opublikowaliśmy nasz dojrzały inteligentny system oświetleniowy i odpowiednie produkty. Nalegamy, aby wysokiej jakości produkty i strategiczne strategie rozwoju były wytycznymi dla naszej następnej dekady.

W Guzhen, niesamowitym mieście oświetleniowym, mamy dwa sklepy outletowe z ponad 300M2 showroomem i tysiącami różnych próbek światła zewnętrznego.


Prooject Case


COB led road and street light

Proces produkcji


COB led road and street light


Proces pakowania


COB led road and street light


FAQ


COB led road and street light


1. Jakie są twoje wyszukiwania rynkowe w całym regionie?

Nasze rynki na całym świecie w każdym zakątku, mamy doświadczenie z białymi włosami przez prawie dziesięć lat w handlu zagranicznym, a wraz z rosnącą bazą klientów współpracowaliśmy z nami w każdym kraju kupujący, producenci i dystrybutorzy, aby osiągnąć ponad 18 000.

 

2. Jaka jest Twoja główna linia produktów?

Zajmujemy się głównie produkcją niesamowitych lamp solarnych / ledowych i przemysłowych opraw oświetleniowych. W tym codzienne oświetlenie zewnętrzne.

(oświetlenie uliczne typu słonecznego / ledowego, oświetlenie ogrodu solarnego / ledowego, oświetlenie trawnikowe słoneczne / ledowe, lampa ścienna słoneczna / ledowa, oświetlenie ledowe typu high bay, doprowadzenie światła w dół, oświetlenie ledowe trójdrożne, oświetlenie stacji benzynowej itd.)

 

3. Czy jesteś profesjonalną fabryką lub firmą handlową?

Jesteśmy fabryką białych włosów od prawie dziesięciu lat, świadczymy usługi OEM. Niektóre słynne zagraniczne projekty rządowe, z którymi często współpracujemy. Jeśli tak, odwiedź naszą stronę internetową.

 

4. Czy masz możliwość samodzielnego prowadzenia badań i rozwoju?

W dziale inżynierii jest 8 osób, mamy możliwości badawczo-rozwojowe. Zbieramy również regularnie informacje zwrotne od każdego klienta, ulepszenia produktu i rozwoju nowych produktów. Prowadzimy również miesięczne premiery nowych produktów.

 

5. Jeśli mam pytanie, chciałbym uzyskać poradę, jak się z Tobą skontaktować?

Możesz bezpośrednio poprzez główne zapytanie i wysłać e-mail, aby skonsultować się z nami.

 

6. Co zapewnisz usługi?

Jeśli chodzi o długoterminową współpracę, lepiej jest podać nam następujące informacje, jakiego rodzaju nabywcami jesteście, na przykład są fabryki, hurtownie, nabywcy, sprzedawcy, konsumenci lub inżynierowie, projektanci lub dom? oczywiście możemy udzielić Ci szczegółowych informacji na nasz temat, ale mamy nadzieję, że możesz również cierpliwie poinformować nas o swoich danych. Ustanowiliśmy stronę reklamacji klienta, jeśli nie jesteś zadowolony z naszych usług, możesz bezpośrednio powiedzieć nam przez e-mail lub telefonicznie. Odpowiadamy na wszystkie pytania. Tylko nasza wiadomość: Z nami pieniądze na bezpieczne prowadzenie działalności w bezpieczny sposób!Czy chcesz kupić hurtową, białą oprawę ozdobną w kolorze białym, oprawy oświetleniowej cob road i lampy uliczne LED wykonane w Chinach w niskiej cenie od jednego z wiodących producentów i dostawców LED High Bay Light? Wyposażony w produktywną fabrykę, OŚWIETLENIE FLYINGOWE jest zawsze do twoich usług.

Zapytanie